1905–1963
olej, překližka
v 100 ✕ š 81 cm
Signatura: LD Géza Szobel
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, pergamen
32 x 24 cm
Signatura: sign. PD Szobel 42
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
2.pol.40.let
pastel, kvaš, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Szobel
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |