1882–1963
barevná litografie 27/75
v 10 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD G Braque
grafický list
45 x 36 cm
Signatura: PD G Braque v tisku
1953 tisk, 1961 malba
barevná litografie, akvarel
69 x 46 cm
Signatura: LD G Braque 1961, PD G. B. v desce
grafický list
45 x 36 cm
Signatura: LD G Brague v tisku
grafický list
45 x 36 cm
Signatura: LD G Braque v tisku
barevná litografie
32,5 x 43,5 cm
průmyslová litografie
50,5 x 36,5 cm
Signatura: nesignováno