1902–1991
16
127 %
27 500 Kč
440 000 Kč
olej, plátno
92 x 74 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 1958
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: sign. LD F. Vobecký 66
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD Vobecký 1932
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
68 x 96 cm
Signatura: sign. LD Vobecký 32
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej, plátno
60 x 75 cm
Signatura: sign. PD F. Vobecký
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |