1916
7
115 %
9 500 Kč
olej, plátno
v 37 ✕ š 45 cm
Signatura: PD F. Turek 49, na rubu F. Turek / 1949
43 x 28,5 cm
Signatura: UD F. Turek
olej, plátno
37 x 45 cm
Signatura: PD F. Turek 49
olej, plátno
36,5 x 44,5 cm
Signatura: PD F. Turek 49
olej, plátno
36,5 x 44,5 cm
Signatura: PD F. Turek 49
olej, plátno
36,5 x 45 cm
Signatura: F. Turek 49