1890–1956
62
175 %
466 Kč
110 000 Kč
barevná litografie
19,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
29 x 37 cm
Signatura: PD Süsser
akvarel, papír na kartonu
11 x 13 cm