1895–1943
81
159 %
85 000 Kč
8 x litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: v tisku R Brun, Dillinger, Kaláb 32, Král, Mužík, LP, AP, F. Srp
akvarel, tužka, tuš, karton
40 x 35 cm
Signatura: František Srp 1925