1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
cca 1910
kresba tužkou, uhel
20 x 26,5 cm
26 x 21,5 cm
Signatura: monogram v tisku
ca. 1930
24 x 16 cm
Signatura: T. F. Šimon
1921
35,5 x 34,5 cm
Signatura: T. F. Šimon
16,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
vernis mou
37 x 45 cm
Signatura: T. F. Šimon
15 x 12 cm
rudka
31 x 25 cm
1905
23 x 32,5 cm
Signatura: monogramem TFŠ v tisku
1911
22 x 10 cm
Signatura: T. F. Šimon