1929–2006
41
152 %
70 000 Kč
650 Kč
500 000 Kč
olej, sololit
v 131 ✕ š 162 cm
Signatura: PD Fr. Ronovský 70-93
lept 130/200
v 33 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Fr. Ronovský
litografie 131/150
v 37,5 ✕ š 48,5 cm