1890–1965
35
108 %
200 Kč
29 000 Kč
v 6,5 ✕ š 6 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec
olej, lepenka
59,5 x 78 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec 1936
olej, lepenka
59,5 x 78 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec Dubrovník 1936
olej, plátno
60 x 74,5 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Myslivec, na rubu Fr. Myslivec a autorské razítko
olej, plátno
57,5 x 78 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec 1928
olej, plátno
57,5 x 78 cm
1924
olej, plátno
40,5 x 38 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec 1924, na rubu na blindrámu Fr. Myslivec
olej, lepenka
21,5 x 28 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec
olej, lepenka
7,5 x 7 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec
olej, lepenka
7,5 x 7 cm (výřez)
Signatura: LD Fr. Myslivec
olej, lepenka
31,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: LD Fr Myslivec květen 1946
olej, lepenka
34 x 31,5 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec