1896–1974
10
109 %
15 000 Kč
akvarel, tuš
v 32,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Fr. Líbal 1966
olej, plátno
v 38 ✕ š 61 cm
Signatura: PD nečitelná, na rubu na blindrámu autorské razítko František Líbal
akvarel, tuš, karton
32 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Líbal 1966
kresba tuší, akvarel
32 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Líbal 1966
olej, lepenka
19 x 24,5 cm
Signatura: PD Fr. Líbal
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signatura: PD F. Líbal 1945
olej, karton
25,5 x 34 cm
Signatura: PD Fr. Líbal
40. léta
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signatura: PD F. Líbal
olej na sololitu
41 x 52 cm
Signatura: PD F. Líbal 1941