1881–1941
7
100 %
16 000 Kč
4 x barevný dřevoryt
v 16,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
4 x barevný dřevoryt
v 16,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
23 x 16 cm
Signatura: neznačeno
23 x 16,5 cm
litografie
24 x 17 cm
původní litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno