1934–2011
58
147 %
199 750 Kč
550 000 Kč
akryl, reliéf, ruční papír
55 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 90
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
1975-1976
olej, plátno, překližka
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu 1975-76 F. Kyncl
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
1995-1997
objekt, akryl, epoxid, dřevo
110 x 132 x 24 cm
Signatura: sign. F. Kyncl / 1995-7
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |