1934–2011
58
147 %
199 750 Kč
550 000 Kč
akryl, plátno
334 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl dezember 1980
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba na plátně, asambláž, akryl, překližka
300 x 74 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl Marz 1984
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |