1875–1940
olej, překližka
v 55 ✕ š 75 cm
Signatura: PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 60 ✕ š 78,5 cm
Signatura: PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, dřevěná deska
54,5 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1906
olej, plátno
117 x 137 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub 1906
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, překližka
53 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
50 x 63 cm
Signatura: sign. PD f. jakub
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
50 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, plátno
105 x 135 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |