1904
6
104 %
800 Kč
olej, plátno, lepenka
v 22 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD F. Fiala, LD F.Fiala
olej, překližka
25 x 39 cm
Signatura: PD F. Fiala
olej, překližka
25 x 39 cm
Signatura: PD F. Fiala
olej, lepenka
23,5 x 34 cm
Signatura: PD F. Fiala
olej, lepenka
23,5 x 34 cm
Signatura: PD F. Fiala
olej, překližka
25 x 39 cm
Signatura: PD F. Fiala