1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
1897
patinovaná sádrová plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1906
linoryt s podtiskem
65,0 x 68,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: sign. PD Fr. Bílek 1927
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
bronzová plaketa
23 x 17 cm
Signatura: sign. LD F. B. 1925
kol.r. 1920
dřevěná plastika
v. 40 cm
Signatura: sign. PD f. B.
černá křída, běloba, karton
68,5 x 51 cm
Signatura: sign. LN F.B. 1941
bronzový reliéf
26 x 23,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna