1872–1941
196
141 %
484 Kč
70 000 Kč
v 9 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 6,5 ✕ š 4 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD monogram F. B, monogram FB v tisku
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt / kresba tužkou
12 x 8 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 1 x PD nečitelná
černá křída, běloba, karton
68,5 x 51 cm
Signatura: sign. LN F.B. 1941
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
bronzový reliéf
26 x 23,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |