1921–2000
6
182 %
1 000 Kč
kresba tuší, akvarel
v 24,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 25,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram CFB
kresba tuší, akvarel
v 20 ✕ š 22,5 cm
pastel, tužka
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram CFB, na rubu autorské razítko C. a F. Bělský
akvarel, tuš, běloba
v 22 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram CFB
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram CFB