1888–1958
59
117 %
24 000 Kč
v 16,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. Duša, LD F. Duša v tisku
dřevoryt, akvarel
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: PD F Duša, LD monogram FD v tisku
v 10,5 ✕ š 9,5 cm
olej, lepenka
40 x 55 cm
Signatura: sign. PD F. Duša