2
124 %
150 000 Kč
2010
akryl, plátno
100 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu Šimera 2010
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2010
akryl, stékaná barva, plátno
190 x 270 cm
Signatura: sign. Šimera 2010 na rubu
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |