12
119 %
266 Kč
serigrafie / litografie
15,5 x 19,5 / 21 x 16 cm
Signatura: LD Eva Vlasáková / PD Vilém Plocek 1986, Vilém Plocek 1970 v tisku
barevný lept / serigrafie, akvarel
18,5 x 13 / 20,5 x 21 cm
Signatura: 2 x D Eva Vlasáková (99)
suchá jehla 48/60
13,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Eva Vlasáková 1981
17,5 x 9 cm
Signatura: LD Eva Vlasáková, PD monogram v tisku
barevná litografie 22/40
27 x 19,5 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková
barevná litografie 22/40
27 x 19,5 cm
Signatura: PD Eva Vlasáková
barevná serigrafie 12/190
25,5 x 19 cm
Signatura: Eva Vlasáková 92
lept 33/75
11 x 10,5 cm
Signatura: Eva Vlasáková
serigrafie 46/190
25,5 x 19 cm
Signatura: Eva Vlasáková 92
serigrafie 46/190
25,5 x 19 cm
Signatura: Eva Vlasáková 92
lept 35/100
14,5 x 12 cm
Signatura: Eva Vlasáková 1981