1909–1985
71
113 %
214 600 Kč
750 000 Kč
smalt, plech
50 x 50 cm
Signatura: sign. PN Endre Nemes 55, LD Nemes 55
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
210 x 185 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Endre Nemes 59
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1947-1948
tempera, lepenka
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD Endre Nmes 1948
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
159 x 131
Signatura: sign. LD Endre Nemes 58
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej na plátně
205 x 129 cm
Signatura: signováno a datováno LD Endre Nemes 57
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |