1922–1986
3
glazovaná keramická miska 65/100
v 5 ✕ p 20 cm
Signatura: zespodu Scanavino v tisku
v 5 ✕ p 20 cm
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: na rubu Scanavino