1870–1932
barevný dřevoryt, papír-japan
12 x 18,5 cm
Signatura: O. E. v tisku
kresba tužkou, pastel
20 x 27 cm
Signatura: PD Orlík
24 x 17 cm
Signatura: Orlik
1901
barevná litografie
32 x 42 cm
Signatura: PD E. Orlik 1901
17 x 36 cm
Signatura: nesignováno
litografie
33 x 21 cm
Signatura: nesignováno
1918
barevná litografie
28,5 x 42 cm
Signatura: Orlik