1912–1983
180
140 %
100 Kč
6 589 Kč
litografie
8 x 14 cm
Signatura: Emil Kotrba, monogram EK v tisku
litografie
10,5 x 18 cm
Signatura: Emil Kotrba 1946, monogram EK v tisku
litografie
8 x 14 cm
litografie
8 x 14 cm
Signatura: Emil Kotrba 1948
litografie 22/30
25 x 37 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1955
olej, plátno
34 x 50 cm
Signatura: LD Emil Kotra 1946, na rubu Emil Kotrba 1946