1910–1966
4
133 %
6 655 Kč
akvarel, karton
v 44 ✕ š 56 cm
Signatura: LD E. S. Kostrhon 43
64 x 88 cm
Signatura: LD E. Kostrhon
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: LD E. Kostrhon 58