1929–2011
9
118 %
65 000 Kč
170 000 Kč
kombinovaná technika, reliéf, malba, sololit
v 75 ✕ š 75 cm
Signatura: na rubu E. Antal 1986
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, vrypy, písky, deska
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: LD monogram EA 65
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, reliéf, sololit
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu E. Antal 1989