3
183 %
5 507 Kč
5 507 Kč
olej, plátno
120 x 86,5 cm
Signatura: sign. na rubu Daniel Balabán 2001
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2005
sprej, koláž, papír
42 x 29,6 cm
Signatura: sign. PD D. Balabán 05
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |