1882–1961
olej, lepenka
26 x 36 cm
Signatura: PD Cína Jelínek
olej, lepenka
36 x 50 cm
Signatura: PD Cína Jelínek
olej, lepenka
28 x 40 cm
Signatura: PD Cína Jelínek
olej, malířská lepenka
26 x 36 cm
Signatura: LD Cína Jelínek 35
olej, malířská lepenka
26 x 39 cm
Signatura: PD Cína Jelínek 33
olej, malířská lepenka
26 x 36 cm
Signatura: LD Cína Jelínek 35
olej, malířská lepenka
27,5 x 37,5 cm
Signatura: PD Cína Jelínek 36, autorské razítko na rubu
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signatura: LD Cína Jelínek
olej, karton
35 x 50,5 cm
Signatura: LD Cína Jelínek
olej, lepenka
38 x 51,5 cm
Signatura: LD Cína Jelínek 27
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: LD Cína Jelínek
1952
olej, plátno
36 x 52 cm
Signatura: LD F. Cína Jelínek 52