1962/1963
mrazovka, karton
44,5 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu Čestmír Janošek 1962/63
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
asambláž, dřevo, hřebíky, zlacená sádra, laky
30 x 19,5 cm
Signatura: sign. na rubu Janošek 60, 26. V. 60 J
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1967 / 1968
kombinovaná technika, mrazovka
78 x 59,5 cm
Signatura: sign. UD Janošek 1967/68
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |