olej, písek, lepenka
38 x 56 cm
Signatura: sign. PD Janošek 61
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika na dřevěném rámu, patinováno
95 x 96 x 13 cm
Signatura: Janošek-Málek 64
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
mrazovka, karton
88 x 62 cm
Signatura: Janošek 65
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |