sádrový reliéf
64 x 52 cm
Signatura: sign. vzadu Janošek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
80 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Janošek 57
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, akronex, karton
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. vzadu 1961 Janošek
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
komb. technika, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: sign. vzadu Janošek 1961
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |