1880–1951
7
507 %
150 000 Kč
olej, plátno
39 x 56 cm
Signatura: LD B. Jelínková 47
olej, plátno
61 x 50,5 cm
Signatura: PD B. Jelínková
olej, plátno
61 x 50,5 cm
Signatura: PD B. Jelínková
olej, plátno
61 x 50,5 cm
Signatura: PD B. Jelínková
olej, plátno
38 x 55 cm
Signatura: PD B. Jelínková