1884–1918
1907
lept, plátno
25,5 x 34,5 cm
Signatura: nesignováno
1918
23,4 x 14,5 cm
Signatura: LD K v obraze
1914-18
25 x 15 cm
1918
23 x 15 cm
Signatura: K. v tisku
1918
15 x 20,5 cm
Signatura: nesignováno
1906
16,5 x 19,5 cm
Signatura: Kubišta 1906
1906
16,5 x 19,5 cm
Signatura: Kubišta 1906
24,5 x 15,6 cm
Signatura: nesignováno
23,5 x 14,7 cm
Signatura: nesignováno
23 x 15 cm
Signatura: v tisku K
1907
19 x 14 cm
Signatura: PD v tisku B. Kubišta 1907