1913–1989
9
101 %
260 Kč
7 500 Kč
2 x kresba tuší
2 ks 30 x 21 cm
Signatura: LN Čížek 45, PD Čížek
barevná litografie
29 x 15,5 cm
Signatura: PD Čížek 44, LN Čížek 44 v tisku
barevná litografie
29 x 15,5 cm
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: LD Čížek 56
barevná litografie
29 x 15,5 cm
Signatura: Čížek 44
25 x 35 cm
Signatura: PD B. Čížek
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: Čížek 56
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: Čížek 56
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: Čížek 36