1908–1986
44
144 %
2 500 Kč
36 000 Kč
olej, vaječná tempera, plátno
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD B. Petrovan 46, na rubu B. Petrovan / 1946
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD B. Petrovan 47
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |