1919–1954
4
117 %
36 000 Kč
5 x grafický list
21,5 x 15 / 23,5 x 35 cm
olej, lepenka
v 39 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD B. Hoffstädter
litografie
25 x 17,5 cm
Signatura: B. Hofstäter 45