1870–1910
35
124 %
690 000 Kč
2 100 000 Kč
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
17 x 17 cm
Signatura: PD Ant. Slavíček
15 x 14,5 cm
Signatura: neznačeno
12,5 x 9 cm
Signatura: Ant. Slavíček
12 x 9 cm
Signatura: Ant. Slavíček
13,5 x 9 cm
Signatura: A. S. v tisku
13 x 9 cm
Signatura: A. S. v tisku
13,5 x 8 cm
15 x 15 cm
12,5 x 9 cm
Signatura: Ant. Slavíček
13 x 9 cm
Signatura: A. S. v tisku
13 x 9 cm
Signatura: AS v tisku