1784–1843
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signatura: značeno PD Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
kresba tužkou, karton
21,5 x 33 cm
Signatura: na rubu značeno Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
24 x 36,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kresba tužkou, karton
25,5 x 35,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
25 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |