1937–2021
63
142 %
40 166 Kč
310 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 80 cm
Signatura: LN 14. XI. 58, na rubu Málek / 14. XI. 58
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akronex, barva, deska
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu 3× Málek jaro 1961
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 36,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Málek II. 93–96 – II. 2005
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, olej, lazura, deska
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Málek V. 69, na rubu Málek V. 69
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akryl, karton, sololit
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Málek III. 83
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
v 77 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Málek VIII 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, sololit
v 34,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Málek Grenoble IV. 78
v 77 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Málek VIII. 76
akryl, olej, plátno
v 47,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Málek VI. 2000 – II. 2001
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, sololit
v 88,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD Málek V. - XII. 77
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, sololit
v 70,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Málek VII - XI 73
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu 3 x Málek / 61