1895–1952
11
281 %
5 501 Kč
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: PD A. Hála 42
dřevoryt, hedvábný papír, karton
19,5 x 27,5 cm
Signatura: PD A. Hála, LD monogram AH v tisku