1933–2005
5
216 %
52 000 Kč
olejovo-pryskyřičná emulze, sololit
v 68 ✕ š 61 cm
Signatura: na rubu A. Čalkovský / 1998
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Čalkovský 60, na rubu na štítku Antonín Čalkovský
tempera, plátno
v 98 ✕ š 76 cm
akvarel, tempera
60 x 45 cm
Signatura: Čalkovský 69
akvarel, tempera
46 x 66 cm
Signatura: Čalkovský 69