1880–1954
kolem 1950 - 1
olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. PD a na rubu označeno pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
1914
olej, plátno
66,3 x 42,2 cm
Signatura: sign. PD Derain