1887
5
206 %
7 000 Kč
olej, plátno
v 68,5 ✕ š 96,5 cm
Signatura: LD A. Šimorda
v 47,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD A. Šimorda 1938
v 40,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD A. Šimorda 38