1896–1958
barevné křídy
v 35 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
olej, lepenka
v 29 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Al. Sch.
kombinovaná technika, pastel, křídy, karton
v 32,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
olej, plátno
v 70 ✕ š 105 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
barevný pastel, křídy, karton
21,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Schneiderka
zinkografie, ruční papír
24,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Al. Schneiderka, PD Al. Sch. v tisku
olej, překližka
29 x 38 cm
Signatura: neznačeno
olej, vrypy, překližka
29 x 37,5 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
olej, vrypy, překližka
29 x 37 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
akvarel, pastel
29,5 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
kombinovaná technika, pastel, lavírování
34 x 42 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch
34 x 44 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Sch