1898–1976
4
331 %
4 800 Kč
litografie
v 55 ✕ š 37 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie / ofset
v 38 ✕ š 55,5 cm
oboustranný barevný ofset
v 28 ✕ š 38 cm