1920–1984
7
293 %
1 100 Kč
2 852 Kč
kvaš, akvarel, tuš
v 21,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 83
akvarel
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Aleš Černý 65
v 12,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 67
akvarel
v 26,5 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 72
1954
olej, karton
18 x 21,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 54, na rubu 1954 Aleš černý
olej, karton
20,5 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD Aleš Černý 53, na rubu 1953 Aleš černý
kresba tuší, akvarel
13,5 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: PD Aleš Černý 76