1857–1919
8
169 %
50 000 Kč
olej, malířská lepenka
22 x 13,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AL
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1899
olej, malířská lepenka
23,5 x 15 cm
Signatura: sign. LD ALib 99
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |