1902–1973
88
178 %
34 000 Kč
1 100 Kč
180 000 Kč
kresba tuší, koláž
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD AH 63
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
koláž, kresba tuší
32 x 20 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, kvaš, karton
22 x 38 cm
Signatura: sign. PD AH 63
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tuší, tužka, karton
43 x 30 cm
Signatura: sign. PD AH 33
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba, akvarel, koláž, karton
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD A.H. 63
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |