Aukce 80

148 |

Tři tančící

Kód položky: 55126

2000

olej, plátno

35 x 45 cm

Signatura: sign. PD M. Rittstein 2000, na rubu na blindrámu 2000 M. Rittstein

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 48 000 Kč